Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imelik Kogemus
21. May 2011, 11:11
Postitus: #1
Imelik Kogemus
Tere!
Tahan kirjutada ühest imelikust kogemusest. Kuigi ehk on see päris tavaline ja normaalne.Aga kõik siin maailmas on suhteline. Otsustasin üle hulga aja minna kinno, kuna film oli tavaline, mitte mingi 3 D, mida ma kardan. Otsustatud, tehtud. Film mulle meeldis, kõik hingelähedased teemad, elevant, tsirkus.Mulle tunduski, et kõik on hästi. Aga kui tahtsin magama minna, polnud enam sugugi hästi, kõigepealt tinnitus, siis jälle need imelikud ,mind ehmatavad metalsed helid, nii et piinlesin magamata kuni hommikuni, mil pidin tööle minema ja see oli päris kole, aga hakkama sain ja kuna kirjutan, olen isegi elus.Ma arvan, et selle põhjustajaks oli liiga vali heli. Filmi heli ise oli üsna talutav (kohati) , aga enne algust need katkendid varsti linastuvatest filmidest, see oli küll nii valjusti, et see lausa tapab.Kuuldeaparaati mul kaasas ei olnud, aga oleksin pidanud ostma enne apteegist kõrvatropid, mida ma ei teinud, mul on kodus mingid kaitseks vee vastu, mida kasutasin peale opi, aga need ei sobinud.Igal juhul see oli väga ebameeldiv. Aju vist tuletas meelde, kuidas peab reageerima ja tegigi seda.Kindlasti olete ka ise kogenud seda. Peaks midagi ette võtma sellise valju heli (müra ) vastu?Sad See muudab ju kurdiks ka need , kes veel kuulevad.Filmi pealkiri oli "Vesi elevandile", soovitan vaadata, naljata, aga võtke kõrvatropid kaasa.:huh:Tervitades Imbi
Leia selle kasutaja kõik postitused
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
20. Jun 2011, 12:59
Postitus: #2
RE: Imelik Kogemus
Mul hakkas nädalavahetusel keldris konverentsil istudes 3 korda suure praksuga kõrv vilisema. Ei tea imelik oli

Mida sa ütlesid? Korda palun ...
Leia selle kasutaja kõik postitused
3. Nov 2011, 10:54
Postitus: #3
RE: Imelik Kogemus
(20. Jun 2011 12:59)Mallori Kirjutas:  Mul hakkas nädalavahetusel keldris konverentsil istudes 3 korda suure praksuga kõrv vilisema. Ei tea imelik oli

Siin ei pea tegemist olema klassikalise tinnitusega, mis tekib tavaliselt märkamatult, järk-järgult tugevnedes. Võimalik, et vererõhu tõus või muutumine mängis siin oma osa.
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused
Postita vastus 

Vali alamfoorum: