Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kasutajad endast!
6. May 2011, 11:21
Postitus: #1
Kasutajad endast!
Tere. Olen oma probleemiga suht uus. Olen pärit ja elan Tallinnas olen ka elanud Lagedil ning maakodu on Läänemaal Puises. Vanust selle kuu lõpuni eel 28. Olen abiellus ja peaaegu kahe lapse isa (st teine veel viimaseid kuid kõhus naisel). Töötan tööstustehnika valdkonnas. Töö keskonnas esineb päris tihti müra. Mõõdetud on masinate müratasemeks umbes 105 dB. Muidugi nii tihti pole nii kõrget müra siin, kuid ikkagi üle normi. Kindlasti see on teinud ka oma töö kuulmislangusele. Kuid põhjus võib olla ka lapsepõlves kogetud peatraumas.
Varem ei ole kuulmine probleemiks olnud kuid see aasta olen päris palju täheldanud, et ma ei saa aru vestluspartnerite jutust. Mitte et jutt oleks keeruline, aga kui räägitakse suu tatti täis , mujale vaadates või madalalt siis lihtsalt ei saa aru mis sossa pussat välja ajas. Muidugi see paistab teistele ka välja, et ma ei kuule piisavalt hästi.
Arstlikusse kontrolli läksin ma alles see aasta aprill siis saadeti helisi kuulama ja seal vangutati pead, et nii noor ja juba kuulmislangus. Siis käisin veel korra kõrva arsti juures ja too saatis edasi teise arsti juurde, et kuuldeaparaati vaja. Nüüd ma siis istungi järjekorras ja loodan millalgi ka paremini kuuljaks saada.
Lihtsalt siin hea koht rääkimiseks ...
Saab ka häid vastuseid.
Kehvastikuulja Big Grin

Mida sa ütlesid? Korda palun ...
Leia selle kasutaja kõik postitused
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
6. May 2011, 14:30
Postitus: #2
RE: Kasutajad endast!
Aga kas ikka kannad kõrvatroppe või klappe töökeskkonnas? Vali müra on üks peamisi kuulmiskahjustuse põhjusi ja kindlasti peab kandma troppe või spetsiaalseid mürasummutavaid klappe...
6. May 2011, 19:46
Postitus: #3
RE: Kasutajad endast!
Klapid ja tropid olemas. Varem eriti ei hoolinud kas on või mitte. Panin vaid siis kui oli tugev müra või kui kõrvad hakkasid valetama. Päris 8 h järjest ei ole ka hea klappidega olla Big Grin

Mida sa ütlesid? Korda palun ...
Postita vastus 

Vali alamfoorum: