Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Virtuaalne koosolek
6. Jan 2011, 18:30
Postitus: #1
Virtuaalne koosolek
Käesolevaga kutsun siin foorumis arutlema Kõku Klubiga seonduvate teemade üle. Panen siia mõned küsimused, lootes, et meie praegused ja tulevased kõkukad ehk kõvakuuljad nende üle mõnusasti diskuteerima hakkavad. Kui mõni valdkond tekitab teistest rohkem huvi, avame eraldi teema selle kohta.

Küsimused siis alljärgnevad:

1. Kas Kõku Klubist peaks tegema eraldi organisatsiooni (põhikirja, sümboolika, liikmemaksuga)? Või piisab praegusest vormist- olla Eesti Vaegkuuljate Liidu kultuuri- ja spordiosakond ilma konkreetse klubiliikmete nimekirjata ning tegutsedes suhteliselt kaootiliselt? Praegu on meil traditsiooniliseks ürituseks vaid suvepäevad, vahel toimub mõni talve-, spordi või kultuuriüritus ka..

2. Kas ja kus teeksime 2011 aasta suvepäevad? Ettepanek on teha need 5.-7.augustil kuskil põhjarannikul. Mida teie arvate?

3. Mis võiksid olla suvepäevade teemad ehk mida võiks programm sisaldada?

4. Millised võiksid olla veel Kõku Klubi traditsioonilised üritused?

5. Muud ettepanekud?

Minu poolt küsimustest praeguseks aitab, hakakem siis ruttu vastustega (või ka omapoolsete küsimustega) pihta, et jõuaksime sel aastal midagi põnevat ette võtta Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
9. Jan 2011, 18:15
Postitus: #2
Virtuaalne koosolek
1. Mina olen seisukohal, et Kõku Klubi võiks olla eraldi organisatsioon ja kõige muuga, mis sulgudes kirjas.
2. Põhjarannikule pole sattunud, ei näe põhjust, miks ei võiks see olla tänavune paik kogunemiseks.
3. Hetkel ideid pole Sad
4. Siiani suures osas rõhutatud suvelaagrit, aga aastaaegu on rohkem, seega võiks olla tegevus mitmekesisem.
5. Kui tekib seisukoht, olen valmis kirjutama Smile
12. Jan 2011, 01:20
Postitus: #3
Virtuaalne koosolek
1. Eks seda eraldi org.-n olemist ja mitteolemist saab kaaluda, hirmus anonyymne värk nagu seni suht olnud on, on mõnes mõttes natsa kysitav kyll
2. Põhjarannik sobib, eriti kui suudab ka põhjarannikuga juba suht tuttavatele persoonidele avastamis- ja või puhkamisrõõmu pakkuda. Siiski hoian omalt poolt jätkuvalt õhus Peipsi põhjaranniku ideekest-Alajõe vallas on mitmeid piisavalt suuri rendileantavaid kohakesi, mida saaks kõrgete liivaluidete, männimetsa ning mõnusa liivaranna taustal suvepäevadeks kinni panna, Alajõe külas on pood ka lähedal, isegi kondiauruga jõuab mõlemasse kohale.
3. eks programm sisaldab muusikaõhtut nagu seni ilmselt tavaks olnud,erinevaid mänge jne. Peipsi põhjarannikul oleks mõeldav ekskursioonike Narva jõe alguskohta Vasknarvas, ehk midagi sarnast ka merepõhjarannikul...
4. Suvelaager ja üle aasta suurem reisuke on seni viimasel ajal toimunud, need selgelt põhiüritused......eks saab arutada muudegi ürituste osas.
5. Eks ideid võib tekkida nii eest, tagant kui külgedelt ning vaevalt neid hirmsasti vaka all hoianBig Grin
12. Jan 2011, 09:03
Postitus: #4
Virtuaalne koosolek
1. Mina kaldun ka eraldi organisatsiooni mõtet pooldama, kuid võib ka vanaviisi jätkata.
2. Põhjarannik sobib küll, pole seal eriti käinud. Mina ise avastasin muide Läänerannikul ühe huvitavana tunduva koha: http://www.kastna.ee/?op=galerii .See on siis Tõstamaa vallas Kastna külas.
3. Ise eelistan rohkem sportlikku tegevust, nt matk ümbruskonnas, sportmängud. Üldiselt võiks programm ikka tihe olla.
4. Kindlasti võiks olla ka mingi traditsiooniline üritus igal aastaajal. Pakun välja vastlapäeva (sellel aastal siis samal päeval ka naistepäev) või sõbrapäeva tähistamise mõtte. Ühtlasi võiks siis ürituse siduda talvemõnude nautimisega ning käia ka nt snowtubetamas või tõukekelgu matkal vms. Tuubirada on ehk Eestis parim Otepääl?
5. Olen ikka valmis arutlema Kõku klubi teemal ning seda võiks siis teha juba mingil ühisel talvisel ühisüritusel Smile.
12. Jan 2011, 13:25
Postitus: #5
Virtuaalne koosolek
Olen selle poolt, et kõku klubi EVL'ist lahku viia, eraldi organisatsioon teha. EVL jäägu üldiseks administratiivseks organisatsiooniks, lust ja pidu toimub mujal Tongue
Üritused võiks olla ka regulaarsed, nagu THVK igakuine kogunemine, kõkul võib olla samal ajal näiteks, ühendada 2 asja...
12. Jan 2011, 18:48
Postitus: #6
Virtuaalne koosolek
Viimane rida Allari eelnevast postitusest kurvastas mind Sad .
Kujutasin ette, et Kõku klubi on mõnus klubi nii saarlase kui setu jaoks (üldistades näitlikuna öeldud) ehk siis mitte ainult THVK.
Aga mujalt Eestist oleks ikka raske iga kuu kohale kimada, minule piisaks ühest üritusest kvartalis. Smile
12. Jan 2011, 20:24
Postitus: #7
Virtuaalne koosolek
Saad valesti aru ja siis kurvastad - oskad ikka elu raskeks teha endal Smile
Ma pole kuskil öelnud, et see on thvk liikmetele vaid selgelt ütlesin, et võiks mõlemad üritused koos olla, inimesi oleks rohkem ja lõbusam.
12. Jan 2011, 20:31
Postitus: #8
Virtuaalne koosolek
Katrinil on õigus- Kõku Klubi on ikka üleriigiline, mitte lokaalne nagu THVK. Aga Allar tahtis kindlasti öelda, et kui teeme Tallinna-Harju spordi-kultuuriüritusi, siis kutsume Kõkukad ka kampa. Mõned korrad aastas võiks üritusi muidugi Tallinnas teha, kuid üldjuhul peaksid Kõku kogunemised toimuma erinevates maakondades, nii et setu ja saarlane saaksid ka osa võtta.

Kas Klubi liikmete vastuvõtmiseks tuleks teha ka miskid eritingimused? Ehk siis- ilmselt peaksime selgemalt formuleerima, kes on Kõku Klubi liige. Ja millised oleksid tema õigused ja kohustused.
12. Jan 2011, 22:27
Postitus: #9
Virtuaalne koosolek
Ärge sinna vanusepiirangut pange, eks, muidu võin mina oma väljalaske-aastaga kõrvale jäädaSad Praegu eriti kaasa mõelda ei suuda, ehk paari nädala pärasrt hakkavad mõtted liikuma. Ühe kohustuse ma pakun välja: hing tuleb noor ja virge hoida.
18. Jan 2011, 17:29
Postitus: #10
Virtuaalne koosolek
1. Kõku klubi võiks olla iseseisev küll. Eelduseks oleks, et leiduks aktiivseid eestvedajaid, mitte, et asi jäetaks ainult näiteks Külliki kaela (paberimajandus, projektid jms.) ja tuleks kaaluda kas selle projektimajanduse mõttes oleks kasulik jätkata iseseisvana. Samas vältimaks hullemat, saame ka EVL enda eelarvesse jätta Kõku jaoks mõned read. Muidu tuleb välja nii, et Kõku on eraldiseisev aga rahahunnik, millega tegevusi rahastada kipub väikeseks jääma.

2. Põhjarannikul on veel kõkulaste poolt avastamata kohti - näiteks Loksa, Käsmu jms mereäärne kant. Võiks ju ka minna mõne saare peale - Aegna.

3. Teemades võiks sisalduda ka näiteks kehamaalingute võistlus mererannal (aluspüksid võiksid muidugi jalga jääda Smile ja näituseks öine häire koos öise orienteerumisega.

4. Kõku klubi traditsioonilised üritused:
a) igakuine spordipäev (vabalt valitud alal, kelgutamine, suusatamine, ujumine, bowling, rattasõit vms.), selle võib siduda ka mõne tähtpäevaga, vastlate ajal kelgutamine.
b) naistepäev
c) meestepäev
d) suvelaager
e) talvelaager
f) jõulupidu

5) Eks neid mõtteid koguneb, siis võib täiendada
5. May 2011, 12:55
Postitus: #11
RE: Virtuaalne koosolek
Kas suvepäevad tähendab et võib tulla ainult üksi või perega? Big Grin
5. May 2011, 13:38
Postitus: #12
Võib ka perega, aga osalustasu peavad kõik maksma Smile
6. May 2011, 10:37
Postitus: #13
Kui viia kõku klubi eraldi kas siis on ikka piisavalt liikmeid klubis jätkama? Big Grin
Kui palju liikmeid üldse suvepäevadel käivad ma mis see endast ettekujutab? tUNDUB OLEVAT PÄRIS HUVITAV.
Mängud võiksid olla ka omapärased, kuna ei tea täpselt milliseid mänge varem mängitud on siis ei tea ka väga midagi pakkuda. Kuid mängud võiks just olla midagi omapärast ja huvitavat. Kasvõi vanade mobiilide kaugusvise. Big Grin Palju mänge võiks ikka ümberkujundada ja panna omad reeglid.
Muidu põhjarannik on suht läbi käidud kuid aastaid tagasi, oleks huvitav uuesti, kes neid vanu radu ikka mäletab. Uus huvitav oleks isegi Aegna või mõni muu väiksem saar kuhu ligi pääseb.
21. Nov 2012, 15:25
Postitus: #14
Aeg kiirelt lennanud, pole veel jõudnud liitudagi rääkimata veel suvepäevadest .. järgmine aasta kindlasti hakkan liikmeks, sest EKL korraldab väga huvitavaid asju. Kahju muidugi, et töölt ei saa ära Wink

Mida sa ütlesid? Korda palun ...
6. Dec 2012, 11:04
Postitus: #15
Nii, Sinu liitumine on ju nüüdseks tehtudSmile
Aga EKL on üks teine organisatsioon, mis teeb ka huvitavaid asju...
Ma loodan, et mõtlesid ikka Kõku Klubi ja EVL-i Smile
23. Jan 2013, 16:55
Postitus: #16
Ilmselt küll on tekkinud väike eksimus. Teine kord vaadan ennem üle Big Grin

Mida sa ütlesid? Korda palun ...
24. Jan 2013, 01:51
Postitus: #17