Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Line Dance
6. Feb 2013, 12:00
Postitus: #1
Line Dance
Kas keegi oskab viidata mõnele heale loole või videole? Ei tea eriti palju sellest teemast aga uuriks veidi.

Mida sa ütlesid? Korda palun ...
Leia selle kasutaja kõik postitused
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
18. Feb 2013, 11:32
Postitus: #2
RE: Line Dance
KõLine = KõKu Line

Alustame siis algusest.

Olen ise liige olnud vaid poolteist kuud aga jälginud teemat üle aasta. Nagu selgub on vaegkuuljate tegemised on huvipakkunud juba pikemat aega. Olen uurinud, lugenud, kogenud ja tutvunud nüüdseks päris mahuka hulga materjaliga. Kõige suuremat abi olen saanud Külliki käest, oleme väga palju juba kirjutanud enamvähem konkreetsel teemal mida ei ole raske aimata.

Kuid tänu tema hakkamisele võtsin üle 15 aasta jalad alla ja läksin tantsima. Mitte niisama tantsima vaid Line Tantsu. Mina kutsun seda tantsu gruppi KõLine -ks, sest mulle meeldib ka lauseid poolitada ja kokkukleepida, siis tulevad põnevad uued laused. Mind ja teisi tantsu huvilisi ootas Toompuiesteel päris suur mõnus saal. Ka osa rahvast oli juba kohal, kuna ma kodus venitasin ja mõtlesin kas minna või mitte ja nii jõudsingi kohale alles viimastel minutitel. Aga tants oli äge, kõik peaks seda proovima. Esimene tund oli lihtsam kui ma arvasin kuid edaspidi läks raskemaks. Panen kirja "pean rohkem harjutama". Endale ootamatult avastasin ka selle, et järskudel liigutustel ei ole viimasel ajal pea pööritusi tulnud. Kas tõesti tantsul on mingi võluvägi? Tantsuõpetaja oli keegi Seger. Kodus abikaasa rääkis, et Seger ongi Eesti kuulsaim Line tantsu õpetaja. Ei see on ju täitsa tore, tunnen juba ennast palju tegijamana.

Tants iseenesest on hea lihtne, tempokas .. minu jaoks liigagi tempokas. Pole ju aastaid ennast liigutanud. Teisi vaadates on hea lihtne, tundub nagu oskaks aga kui pöörde koht on ja enam teisi ei näe siis tundub olukord juba lootusetu. Küll hakkama saan pean leidma võimaluse keskel olemiseks, et oleks teised näha igal erineval suunal. Nii teebki, pane mind keskele.

Teine tund toimus kusagil Nõmme Keskuses. Eriti ei tunne seda kanti ja kuigi ma olen sellest suurte tähtedega kirjutatud "NÕMME KULTUURIKESKUS" -est sõitnud sadu kordi mööda, ei leidnud ma seda maja 10 minuti jooksul ülesse. Vabandage ma ei ole linnas hea orienteeruja aga kohale jõudsin seekord isegi ennem Küllikest. Diivanil mõnules Erki oli seal rõõmsa näoga nagu ikka ja vahetasime tervitused. Varsti juhatas Seger meid saali. ütlen Serger sellepärast, et õpetajaid on ikkagi pedagoogid ning neid tuleb austata.
Seekord olid juba uued tantsud. Oleks ikka tahtnud neid eelmise tunni tantse teha mis olid lihtsamad kuid kokkuvõttes olid teise tunni tantsud ägedamad.

Kolmas tantsu tund oli minu jaoks, Talvelaagris kuid seal oli ruumi vähe ja kuna olin juba päev otsa suusamäel kukkunud siis vasem jalg valutas päris tugevasti. Keegi miskipärast ei tahtnud küll seda uskuda. Öine saun aitas ja hommikuks oli valu kadunud. Siis ei tantsinud õnneks enam keegi.

Järgmine tund on meil siis .. vaadake ise foorumist ma ise ka ei tea.
Aga tulge kindlasti ka!

Mida sa ütlesid? Korda palun ...
Leia selle kasutaja kõik postitused
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 

Vali alamfoorum: