Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eneoga kirjutas nii:
13. Oct 2008, 13:03
Postitus: #1
Eneoga kirjutas nii:
Olen aru saanud, et pole ma veel selles eas..... et saada rehabilitatsiooni. Tänu Uno julgustusele, sain ka teise aparaadi, nii paranes ruumiline kuulmine ja vähenesid tasakaaluhäired. Mind on palju julgustanud Haapsalu kõrvaarst dr Pärtma. Tema soovitusel teen 3 a juba spets harjutusi tasakaalule ja vereringele. Samas olen keelust üle astunud ning siiski võimeldud üksi. No kust küll igakord võtta see meeldiv kaaslane, kelle toetusel teha seistes gümnastikat? Nõnda teen hommikul voodis lamades ja istudes. Järskudest pööretest püüan hoiduda. Olen oma Meniere-ga koos lennukiga sõitnud, Suure-Munamäe tornis turninud, meres käisin see suvi prooviks, aa lainetus ei meeldinud Meniere-le sugugi- tahtis mind vette kukutada. Mul on küll vaid paar suurt atakki olnud (haiglas tilgutite all) , kuid tuleku taban ära nii, kui tuleb tugev unerammestus, tuleb lasta endal pisut puhata, vastasel korral tabab sind haiguseatakk! Täiesti järgi proovitud asi. Teine variant on tugevad emotsioonid. Olen tundnud end hõljuvat, olen pinges, mis väljapoolt ei paista sugugi nii. nii mõnelgi korral on aidanud enesesugestioon. Lihtsalt tean, kui kohe ei suuda rahunema hakata, siis saan vastiku tasakaaluhäire. Ka on mind igati psühholoog aidanud!
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
13. Oct 2008, 13:18
Postitus: #2
Eneoga kirjutas nii:
Minagi Eneoga selle va menieriga hädas, juba 13 aastat. Tore, et veel üks saatusekaaslane välja ilmus. Kui nüüd teisedki siin oma elust ja võitlusest härra Menieriga (soomlased kutsuvad teist niiSmile siia kribaksid, saaksime ehk üksteisele toeks olla. Tohtrid meid ju aidata eriti ei suuda...
Kaua oled härra M-ga maadelnud, Eneoga? Kaugele kuulmine on langenud? Mul nüüdseks üks kõrv nullis (ainult ilu pärast veel teine alles - saab kõrvarõngaid kanda - ka kilisevaid), teises langeb audiogrammi joon 65-lt 80-le dB (umbes siis), kusjuures kuulmine kõigub. Sõltuvalt siis "hoost", väsimusest, emotsioonidest. Ja tasakaal on mul silmades - silmad kinni kukun pikali. Kui püsti olen, istudes pole tavaolekus eriti hullu, kui just need pearinglushood ei tule. Aga vat merehaigeks ma ei jää - naljakas eksSmile Olen sõitnud kaatriga suures lainetuses nii, et ainult mina ja kapten veel püsti ning teised näod rohe-rohelised kalu toitmas - ja mul ei häda midagi. Patuga pooleks olen ka sukeldunud, väga-väga mõnus oli. Samas kui Kreetal suur laine madalas vees üle pea lõi, pidin peaaegu ära uppuma, sest ei saanud enam aru, kus maa kus taevas - vee all tekkis pearinglushoog - õnneks lühidalt. Ja õnneks olen hea ujuja, aga krt - veel all hingata ikka ei oskaSmile. Seega suure lainega, mis mõnus, enam vette ei lähe. Kurb. Vot!
16. Oct 2008, 23:08
Postitus: #3
Eneoga kirjutas nii:
Diagnoositud on mul hr M 3 aastat.Nii, et olen üsna esimeses klassis Smile. Atakid olid mul enne ravi algust, kokkuvõttes söbrustab hr M minuga nii 5-6 a. Ja kusjuures, ei ole minult nõusolekut küsinud... irw.
Kus on teised, kellel hr M külas käib???
Leia selle kasutaja kõik postitused
17. Oct 2008, 10:16
Postitus: #4
Eneoga kirjutas nii:
nii armas, et üks saatusekaaslanegi siinsamas olemasSmile ma varsti väheke kirjutan ka...
15. Feb 2009, 11:36
Postitus: #5
Eneoga kirjutas nii:
Olen monsieur Meniérè`i ga tuttav juba 30 aastat ja tunnen kõiki neid sümptomeid, millest siin on räägitud. Ka minu kogemused nn. klassikalise meditsiini kasuteguri suhtes on seni üsna nullilähedased. Kuid siiski olen ma suutnud vähemalt enda jaoks saada häid tulemusi, mida ma meeleldi jagan ka teiste saatusekaaslastega oma kodulehel http://www.freewebs.com/heinar220 Ma ei julge öelda, et kõik minu soovitustest kasu saaksid, kuid usun, et nii mõnelegi sobiks need küll. Vähemalt tagasiside järgi otsustades on inimesed olnud nendega rahul.
Kõigile kõike head soovides
Heinar
18. Feb 2009, 22:14
Postitus: #6
Eneoga kirjutas nii:
Tere!

Sattusin kogemata siia lehele. Mul see häda ka juba nii umbes 15 aastat. Vahepeal oli mitu aastat suht rahulikku elu, üsna harvad ja tagasihoidlikud atakid, kuni eelmise sügiseni, kus uued hood võtsid ikka eluisu ära. Siis hakkasin internetist põhjalikult otsima, et kas tõesti midagi tarka ei ole vahepeal välja mõeldud. Ja leidsin ühte lehekülje, kus üks USA bioloog, kes sama asja all kannatab, on enda jaoks lahenduse leidnud. Hakkasin samu asju kasutama eelmise aasta detsembri alguses. Osa saab eestist ja ülejäänud tellisin USA-st. Kõik on vitamiinid. Ainult vinpocetine on meie ravimiameti poolt keelatud, seda ma siis ei tellinud ka. Selle mõju on sama, mis Vertigoheelil, mida on meil kenasti saada. Ka nii kanged E-vitamiin ja C-vitamiin on ravimiameti poolt keelatud, aga analoogid on eestis olemas. Ei tea küll, kas nende vitamiinide pärast või on lihtsalt hr. Meniere otsustanud taganeda või vahet pidada, kuid detsembri keskelt hakkas asi paranema ja praegu on asi nagu sordiini all - vahel tinnitab, vahel paneb veidi tuikuma aga ainult nõrgalt. Annan ka lehe, äkki keegi veel saab abi. http://www.menieresfoundation.org/johnsregimen.htm
2. Aug 2009, 21:39
Postitus: #7
Eneoga kirjutas nii:
Hei, Idamia!
Kuidas Sul läinud on? Anna endast märku, palun.
4. Nov 2015, 00:02
Postitus: #8
RE: Eneoga kirjutas nii:
(18. Feb 2009 22:14)Gatto Kirjutas:  Tere!

Sattusin kogemata siia lehele. Mul see häda ka juba nii umbes 15 aastat. Vahepeal oli mitu aastat suht rahulikku elu, üsna harvad ja tagasihoidlikud atakid, kuni eelmise sügiseni, kus uued hood võtsid ikka eluisu ära. Siis hakkasin internetist põhjalikult otsima, et kas tõesti midagi tarka ei ole vahepeal välja mõeldud. Ja leidsin ühte lehekülje, kus üks USA bioloog, kes sama asja all kannatab, on enda jaoks lahenduse leidnud. Hakkasin samu asju kasutama eelmise aasta detsembri alguses. Osa saab eestist ja ülejäänud tellisin USA-st. Kõik on vitamiinid. Ainult vinpocetine on meie ravimiameti poolt keelatud, seda ma siis ei tellinud ka. Selle mõju on sama, mis Vertigoheelil, mida on meil kenasti saada. Ka nii kanged E-vitamiin ja C-vitamiin on ravimiameti poolt keelatud, aga analoogid on eestis olemas. Ei tea küll, kas nende vitamiinide pärast või on lihtsalt hr. Meniere otsustanud taganeda või vahet pidada, kuid detsembri keskelt hakkas asi paranema ja praegu on asi nagu sordiini all - vahel tinnitab, vahel paneb veidi tuikuma aga ainult nõrgalt. Annan ka lehe, äkki keegi veel saab abi. http://www.menieresfoundation.org/johnsregimen.htm
Postita vastus 

Vali alamfoorum: