EVL foorum

Täisversioon: Kõku suvepäevad 2011
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Hakkame varakut valmistuma 2011 aasta suvepäevadeks.

Selleks, et suvepäevad saaksid olema vinged ja kõikidele meelepärased, vajame toimkonda juurde vabatahtlikke.

Vabatahtlikud meeskonnaliikmed võivad olla kõik, kes soovivad anda oma panuse laagri paremaks õnnestumiseks. Vajame mängude korraldajaid, DJ-sid, lastekantseldajaid, kultuuriprogrammi vedajaid, spordivõistluste kohtunikke, siltide meisterdajaid, kassapidajat ja palju teisi asjalisi.

Kes arvab, et ta sooviks suvepäevade korraldamisel ja läbiviimisel abistada, andke märku!

Muide, praeguseks ei ole veel teada laagri aeg ega koht. Peame hakkama vaikselt aga projekte kirjutama, seega ettepanekud ja ideed igati teretulnud.
Mina oleks meeleldi nõus hakkama vabatahtlikuks.Smile
Ka mina võin mõningate toimingute juures oma panuse anda.
Vabandan, et suvepäevade info on viibinud. Sel aastal on millegipärast nende korraldamisega olnud palju segadust ja viperusi. Algselt väljavalitud koht öeldi meile ära, praegu tegeleme uue otsingutega. Praegune olukord on selline, et valime Naissaare ja Peipsi-äärsete kohtade vahel.
Kuupäev on igatahes paigas- 5.-7. august.
Lõplik koht selgub nädala pärast, seniks saate mind mõjutada- kumba kohta eelistate? Rolleyes
Aega ju veel on. Mina pooldan igatahes Naissaart!!!!!!!! Kuna ma Peipsi ääres olen teliknud ja sattus paras äikesetormi aeg, nii et enam vihma ei tahaks telki külje alla, ja üleüldse telki ei tahaks. Aga kui oleks mönus küljealune, siis pole hullu.
Mina eelistaks just peipsit ligipääsetavuse osas.
Sul on õigus!! Pärast uurisin Naissaare kohta ja üle vee saamiseks kulub ka palju finantsi, ja ka aega. Ja ega mulle eriti mingi tillukese künaga meeldi just söita Tongue. Olen nõus Peipsiga.
Terekest! Mina ei saa ka kuidagi oma eelistust ütlemata jätta. Smile Peipsi kallas tundub parem variant. Naissaarele internetist saadud info ja piltide järgi otsustades mitmeks päevaks ei tahagi minna.
Nii, kullakesed-kallikesed! Teatan pühalikult, et meie selleaastane Kõku laager toimub 5.-7.augustil Niinsaare Puhkekeskuses. Niinsaare Puhkekeskus asub Eesti järvederohkemal alal, Niinsaare järve kaldal, Kurtna järvestikus, Illuka vallas, Ida-Virumaal. Kõige lähem linn on sellele Jõhvi. Niinsaare kodukas on siin: http://www.niinsaare.ee/est/

Tegemist on ilusa privaatse kohaga, täiesti sobilik meie laagriks. Käisin ise kohapeal, koos Reino ja Allariga, kes mõlemad otsustasid esimese minuti jooksul, et laager toimub just seal Smile

Lähedal on palju vaatamisväärsusi, lisaks saab samas teha vahva matka järvede vahel, ühesõnaga- saab tore olema. Täpsema programmiga hakkame nüüd kohe tegelema, teie abiga. Ettepanekud on väga oodatudSmile
Aeg on jagada laagri korralduslikku infot.

Osalemistasu vaegkuuljate ühingu liikmele 10 eurot
Liikme 1 lapsele 5 eurot (alla kolmeaastased, kes magavad emme-issi kaisus, tasuta)
Mitteliikmele 20 eurot

Maksmine kohapeal sularahas. Osalemistasu sisaldab: majutust ja toitlustust. Süüa saab reede õhtul, laupäeva hommikul, lõunal ja õhtul ning pühapäeva hommikul ja lõunal.

Registreerimiseks saatke e-mail kylliki@think.ee või helistage 53 478 422. Kirja saab panna seni, kuni kohti jagub. Need, kes juba eelnevalt on teada andnud oma tulekust, kinnitage seda kindlasti veelkord.

Majutus on nii peamajas kui kämpingutes. Peamajas on kahe- ja kolmekohalised toad, kämpingud on kõik kahekohalised (kokku 10 kämpsi).

Transpordi suhtes- kõige mugavam on mõistagi tulla autoga. Kellel autot või autojuhti pole, andku teada, katsume kombineerida. Kõige lähem punkt, kuhu bussid liiguvad, on Jõhvi. Et lihtsam oleks kohta üles leida, sõitke alates Konsu teeristist õhupallide järgi- paneme need teemärgistuseks varakult valmis.

Niinsaare puhkekeskus asub väga kaunis kohas, maja ja kämpingud paiknevad otse järve ääres. Seega on supluskoht kohe käe-jala juures. Lisaks saab järvel sõita kanuu ja kummipaadiga.

Täpsemat päevakava ma seekord enne laagrit üles ei panegi, sest graafikunihked on meie laagrites saanud juba väga tavapäraseks. Kirjeldan siin parem, mis meid ees ootab.

Kogunemine on reedel, kohaletulemine ja tubadesse paigutamine algab kella kolmest-neljast, ametlik avamine on kell kuus- siis heiskame lipu, laulame hümni, saame tuttavaks (mitte samamoodi nagu eelmisel korral) ja läheme õhtusöögile. Peale õhtusööki mängud, laulud, saun, ujumine- selline vabamat sorti olemine, ehk siis kohanemine laagri õhustikugaShy

Laupäeva hommikul läheme matkama järvede vahele. Matkaradasid on igale maitsele- nii 1, 6 kui ka 12 kilomeetrise ringi vahel saab igaüks valida meelepärase.

Peale lõunasööki algavad sportmängud- kuna kõht on alles täis, siis spordiosakonna juht Janek käivitab meid tasapisi. Aga kindel on see, et need saavad olema väga lõbusad ja mitte väga traditsioonilised.

Järgnevalt esitleme kultuuriprogrammi- kutsusime teie jaoks kohale meie tantsuõpetaja Kaie Segeri, kes on Eesti line-tantsu esileedi. Kaie õpetab meile nii line- kui ka Eesti rahvatantse. Eelmise aasta Kaera-Jaan ja Jenka näitasid, et meile sellised liigutamised lähevad päris hästi peale Big Grin

Sel aastal teeme ka stiilika- laupäevane dress-code ehk kohustuslik riietumisstiil on üle võetud … indiaanlastelt ja teistelt pärismaalastelt (tarzanid, aloha-neiud, bunga-bunga mehed jms). Seega igasugused suled, pärjad, seelikud, näomaalingud ja muud taolised kaunistused on väga teretulnud. Kostüümide esitlemine võib alata juba laupäeva hommikul, pole ju mõtet õhtuni oodata, et ennast ilusaks teha. Õhtuks aga oleme kõik kenasti üles löödud, eks!

Parimatele kostüümidele, agaramatele mängijatele ja võistluste võitjatele auhinnad!

Peale õhtusööki näitame mõnusat komöödiafilmi. Saladuse katte all võin mainida, et selle filmi peategelased on teile üsna tuttavad, kui mitte enne, siis laupäeva õhtuks küll Tongue

Kindlasti on tulemas ka karaoke (ilma selleta ei kujuta enam laagrit ettegi) ja disko.

Nii reede kui laupäeva õhtul saab sauna.

Et meie selleaastane Kõku ühispilt veelgi kiftim välja tuleks, on võimalik tellida T-särke ja muud tavaari, mida kiiremini tellida, seda kindlam, et asjad saab laagriks kätte. Tellimisinfo on siin: http://www.vaegkuuljad.ee/foorum/showthread.php?tid=103

Meil oleks vaja veel vabatahtlikke, kes võtaksid enda kanda alljärgnevad ametid:
1. Lastega tegeleja
2. Muusikavalik, ehk DJ
3. Mängujuhte
4. Kassapidaja (ma ei tea, kas hr Rein sel aastal on käpp?)

Infot laagri kohta täiendan siinsamas jooksvalt. Kas on ettepanekuid?
Suvepäevadeni on jäänud loetud päevad.

Osalejaid on praeguseks kirjas juba üsna palju- peaaegu 80. Mõned on küll veel kahtleval seisukohal, kas töö või mõni muu asjaolu ikka lubab osaleda.
Mina pean aga 1.augustiks teatama Niinsaare peremehele täpse inimeste arvu.
Seega ootan kindlaid jah/ei -sõnu hiljemalt 31.juuliks!

Meeskond, kes on praeguseks end vabatahtlikuna pakkunud:

1. Janek- spordivõistluste juht
2. Jane- lasteürituste korraldaja (ka Krissu on nõus aitama)
3. Rainer- DJ (kellel on karaoket ja muud tümpsu, andke märku)
4. Rein- kassapidaja
5. Rolan- mängujuht (neid oleks rohkem vaja)
6. Viljar- universaalne tegelane Smile
7. Reino- lipu- ja filmivalmistaja

Nagu näha, siis ülekaalus on mehed. Naised, äratus!
Ehk oleksite valmis miskeid põnevaid asju välja mõtlema, nt indiaani-pärismaalase missi/misterivõistluse korraldamine, hommikuvõimlemine jms.

Ja muide- seda laagri postitust on usinasti piilutud. Aga ärge kartke oma mõtteid siia kirjutada, foorum ju diskussiooniks ongi mõeldud Wink

yll66

Allari pildid on siin: https://picasaweb.google.com/10316758838...9Dfd9ZA4WA

Ja Timo pildid siin: https://picasaweb.google.com/11837218054...uvSt9vLsfQ

Paljud pildid on ka Facebookis, nagu ikkaSmile
Tagasiside URL